вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Живий куток у Парку залізничників

 

 

23 жовтня у Парку залізничників в місті пройшла перша виставка-ярмарок голубів, птахів, домашньої декоративної птиці та кролів.

На прохання любителів птахів та тварин, виконавчий комітет міської виступив організатором цього заходу.

На долинську  виставку  приїхало 19 учасників з міст  Кривого Рогу, Кропивницького, Бобринця, селищ Новгородка та Нова Прага. Усього було 42 учасники. 

На виставці окрім голубів були представлені, гуси, качки, кури, перепілки, фазани, папуги багато різновидів кролів та нутрії.

 

Відвідати незвичайний «живий куточок» мали змогу всі бажаючі, щоб ознайомитися зі звичками голубів, оцінити красу птахів «Миру» і поспілкуватися з самими голубівниками, адже їхні господарі знайомі не лише з походженням кожної породи, а й зі звичками та вдачею своїх улюбленців.

Відвідувачі мали можливість спостерігати за спортивними голубами Віталія Іващенка та побачити їх нагороди. Один з голубів, якого пролетів із західної частини України в с.Степове , Долинського району на відстань у 765 км.

Багато учасників з міста та наші сусіди привезли величезних кролів, якими милувалися як діти так і дорослі.

На виставці-ярмарку можна було побачити, і придбати курей породи «Орпінтонг», яка за словами одного з учасників, є навіть у королеви Великої Британії.

Відвідувачі отримали задоволення від виставки. Вони гуляли поміж клітками і вольєрами, дехто спеціально прийшов, щоб придбати собі нові виставочні екземпляри птахів та тварин, які їм сподобалися. В той же час діти тішились як в зоопарку, фотографуючись біля кроликів та голубів. 

Мета проведення заходу, це започаткування проведення виставок-ярмарків у місті, популяризація декоративного голубівництва та кролівництва серед дорослих мешканців і дітей, ознайомлення з досягненнями селекції у галузі тваринництва, можливість отримання естетичного задоволення від споглядання унікальних птахів та тварин, придбання для особистого підсобного господарства та  консультацій щодо особливості умов їхнього утримання .

Підприємець Ткаченко І.В для учасників та відвідувачів виставки ярмарку готувала гарячий чай,  каву, смачні  шашлики, плов та  домашні пиріжки .

Учасники заходу запропонували провести чергову виставку-ярмарок голубів та домашньої декоративної птиці у лютому 2017 року з можливими демонстраційними польотами голубів. 

 

Провідний спеціаліст з питань організації торгівлі,

побуту та захисту прав споживачів.

В.Ніколаєв

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання