вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

«Офіційне працевлаштування – мій захист»

 

У рамках Всеукраїнського тижня права фахівці Долинського районного центру зайнятості разом з представниками Долинського центру з надання безоплатної правової допомоги  провели семінари «Офіційне працевлаштування – мій захист» для незайнятих трудовою діяльністю громадян.

На превеликий жаль, громадяни зустрічаються з таким ганебним явищем, як використання найманих працівників без оформлення трудових відносин. Під час семінарів учасники обговорювали наслідки, до яких призводе нелегальне працевлаштування. Головний спеціаліст бюро правової допомоги Валентина Татарченко повідомила про причини виникнення цієї проблеми, а саме – невміння громадян користуватися конституційними  правами, недостатній рівень правової освіти, відсутність правосвідомості та поваги до Закону як у найманих працівників, так і у роботодавців.

Учасників заходів було ознайомлено з правовими відносинами у сфері зайнятості – про порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту, а також з типовими різновидами шахрайства зі сторони працедавця. Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх про стан місцевого ринку праці, перспективи їхнього працевлаштування, вільні робочі місця.

В. Татарченко ознайомила присутніх про право громадян на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави і порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги. Було обговорено основні завдання та функції бюро правової допомоги та його роль у забезпеченні захисту прав та свобод соціально незахищених верств населення.

 Бажаючі отримали консультації та розяснення з конкретних правових питань, а також можливість звернутися до бюро вторинної правової допомоги.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання