вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Не забуваємо і ветеранів праці

        Напередодні Новорічних та Різдвяних свят 28 грудня 2016 року міський голова Віра Тернавська, заступник міського голови Юрій Леуш, депутати міської ради Наталія Гузнак, Наталія Дерев’янко, Андрій Кушко відвідали жителів міста поважного віку Максименко К.М., Соломко В.П., Кумпан О.М., Конопатенко О.Я., Грицай О.П., Яковлеву В.М., Лісову Л.А., Глухову О.В., Ляпіну П.А., Терещенко А.О. аби привітати їх з прийдешніми святами.

         Міський голова та депутати в ході зустрічей розповіли про роботу виконкому міської ради та депутатського корпусу по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста у 2016 році та про плани роботи на майбутній рік . Вони також побажали, шановним ветеранам, міцного здоров’я, благополуччя, терпіння, тепла у їхніх оселях, миру і спокою у новому році.

         Ветерани праці були розчулені такою увагою до них, при спілкування поринули у спогади про своє життя, роки активної трудової діяльності, висловили пропозиції і побажання міській владі для врахування в роботі та подякували за новорічні продуктові набори, які надав директор ТОВ «Агрофірма «Нива» Анатолій Василюк.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання