вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

СНІГОВІЮ ПРОТИСТАВИЛИ ОРГАНІЗОВАНУ ТА СКООРДИНОВАНУ РОБОТУ

 

Прогнози синоптиків щодо негоди на Різдвяні свята виправдалися, але місто до цього було готове. Організаційні заходи з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов затвердженні рішенням позачергового засідання виконавчого комітету Долинської міської ради від 05 січня 2017 року. Координацію робіт здійснював оперативний штаб, який очолив перший заступник міського голови Сергій Цуканов. Станом на ранок 09 січня 2017 року, за інформацією Долинської метеостанції, випало 26,6 мм опадів у вигляді снігу.

Роботи з ліквідації наслідків сніговію розпочалися вже звечора 06 січня і тривали цілодобово до ранку 09 січня, на яких було задіяно 18 одиниць снігоприбиральної техніки в тому числі:

КП «Долинський міськкомунгосп»  - 6 одиниць;

ПАТ «Долинський хлібзавод» - 2 одиниці;

СФО «Россолан» - 2одиниці;

ДП «Сантрейд» - 1 одиниця;

СФГ «Шевченко Плюс» - 2 одиниці;

ФОП «Туранчич В.І.» - 1 одиниця;

ФОП «Іващенко В.М.» - 1 одиниця;

СФГ «Колос» - 1 одиниця;

Долинська дистанція колії (ПЧ - 23) – 1 одиниця;

СФГ «Відродження» - 1 одиниця.

Завдяки чіткій координації роботи техніки забезпечено розчистку всієї дорожньо-вуличної мережі в місті та с.Степове, безперебійний рух автотранспорту та виїзди з міста в усіх напрямках.

Виконкомом міської ради, маючи досвід минулого року, враховано, що успіх розчистки доріг від снігу залежить в першу чергу від важкої техніки, а тому на цьому зроблено акцент в поточному. Придбано триметровий поворотний відвал для навіски на трактор Т-150 (ХТЗ) та укладено угоди з власниками важкої техніки. І це виправдало наші розрахунки.

За інформацією оперативного штабу вся техніка та люди працювали відповідно до визначених маршрутів і завдань. Основне навантаження лягло на важку техніку на базі тракторів Т-150 (ХТЗ), яку надали Долинська дистанція колії (ПЧ-23) та механізаторів Михайла Крицуна і Миколу Салоїда, котрі працювали цілодобово, СФГ «Відродження» та механізатора Сергія Мазура, ФГ «Шмагайло» та механізаторів Анатолія Даниленка і Дмитра Петриченка, СФО «Россолан» та механізатора Дмитра Мілова.

Великий обсяг робіт виконали механізатори на тракторах середнього класу (МТЗ, ЮМЗ, ДТ) КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді Федір Лизун, Сергій Сушко, Валерій Вітченко, Віктор Близнюк, ДП «Сантрейд» Олександр Прозапас, ПАТ «Долинський хлібзавод» Сергій Стрюк і Олександр Оверченко, СФО «Россолан» Сергій Фесенко, СФГ «Шевченко Плюс» Сергій Пересунько та Іван Гнатишин. 

Особисто  за кермом власних тракторів на розчистці снігу працювали Василь Туранчич та депутат міської ради Віталій Іващенко. 

Оперативну допомогу по підготовці до роботи трактора Долинської дистанції колії (ПЧ-23) надав керівник ФГ «Катеринівське», депутат районної ради Леонід Михайлов.

Виконком Долинської міської ради вдячний керівникам підприємств та суб’єктам підприємницької діяльності: КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді Кушку А.В., ФГ «Шмагайло» Шмагайлу В.М., ПАТ «Долинський хлібзавод» Пугачу С.В., СФО «Россолан» Собку М.О., ДП «Сантрейд» Апілату В.Д., СФГ «Шевченко Плюс» Шевченку Т.Г., СФГ «Колос» Ясніченку І.В.,  СФГ «Відродження» Булавці В.М., Долинська дистанція колії (ПЧ - 23) в.о. начальника Лісняку В.О., фізичним особам підприємцям Туранчичу В.І., та Іващенку В.М. за активну участь в ліквідації наслідків сніговію в період Різдвяних свят.

Особливі слова подяки адресуємо працівникам з благоустрою КП «Долинський міськкомунгосп», які вручну розчищали тротуари в місцях, де не мала змоги пройти техніка.

Перше випробування негодою в новому році спільними зусиллями місто витримало гідно.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання