вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Моніторинг цін на лікарські засоби

 

      Враховуючи  численні  прохання жителів міста  врегулювати ціни на медичні препарати в аптеках населеного пункту, виконавчим комітетом міської ради  в межах наданої  компетенції  проведено моніторинг цін на  лікарські  засоби  із 49 найменувань в аптеках та аптечних пунктах м. Долинська станом на 1 лютого 2017 року. 

          Проаналізувавши ситуацію, виявлено, що в аптеках та аптечних пунктах міста не існує єдиної комплексної  системи, яка б давала змогу відслідковувати ціни на лікарські засоби за їх видами у динаміці по аптечних закладах міста.

          На шляху лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача існує, як правило, кілька посередницьких структур, що призводить до підвищення загального рівня торговельних надбавок  і, як наслідок, роздрібних цін.

          Враховуючи  таку ситуацію, що складається  на ринку ліків, Уряд     України  ухвалив рішення внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від    9 листопада 2016 р. № 862 "Про державне регулювання цін на лікарські засоби" і  з  1 квітня 2017 року  перейти до державного регулювання цін на ліки  та впровадити  програму відшкодування їх вартості при певних захворюваннях,  при цьому   не допустивши  дефіциту ліків і  незручностей для громадян.        

Інформація про роздрібні ціни на лікарські засоби в аптеках та аптечних пунктах м. Долинська станом на 1 лютого 2017 року

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання