вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Свято проводів Зими

 

У великому родинному колі зібралися жителі нашого міста 26 лютого на площі Т.Г. Шевченка на проводи Зими. Дорослих і маленьких, молодь і людей поважного віку привітала зі святом голова міської ради Віра Тернавська та побажала усім весняного настрою, злагоди в родинах, любові, міцного здоров’я, радості та мирного неба над головою. До смаку долинчанам прийшлися різноманітні млинці, налисники, пиріжки, вареники, пшоняна каша, шашлики, рибна юшка. А ще всі присутні на святі дітлахи мали змогу позмагатися у спритності приймаючи участь у конкурсах та забавах.

Непросто було б нинішнього часу провести подібний захід без підтримки спонсорів. Міська рада висловлює подяку за участь в організації і проведені Свята проводів Зими директору ТОВ «Агрофірма «Нива» Василюку А.Ф. та його працівникам  за рибну юшку, смажену рибу та смачну кашу.

Значну спонсорську допомогу для організації та проведення заходу надали депутат Долинської районної ради, директор СФО «Россолан» Максим Собко, голова районної організації політичної партії ВО «Батьківщина», заступник директора СФГ «АСК» Олександр Самарський. Міська рада висловлює подяку керівнику ДП «Дирекції КЗКОРу» Валерію Зінченку, голові правління СТ Долинське РСТ Віктору Перанському, підприємцям міста: Володимиру Кошману, Тамарі Подобєд, Сергію та Наталії Парубенкам, Норайру Цатуряну, Валерію Резановичу, Олені Качаловій, Станіславу Гадірову, Миколі Капканцю, Інні Ткаченко, Єлизаветі Терещенко за участь в організації та поведені Свята.  

Матеріально – технічне забезпечення здійснювало КП  «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді керівник Андрій Кушко.

Щира подяка від міської ради усім колективам КДНЗ: «Колобок», «Казка», «Ружечка», працівникам КП "Долинське міське комунальне господарство" при Долинській міській раді за гостинно накриті столи, аматорам художньої самодіяльності при комунальному закладі Долинський міський клуб та їх керівнику Валентині Булах і художньому керівнику Василю Слівці за гарний настрій подарований всім учасникам святкового дійства. 

Свято вдалося на славу!       

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання