вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

        28 лютого 2017 року в залі засідань Долинської міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Леуша, проведено громадське обговорення у формі зборів щодо визначення місця встановлення пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції. В зборах взяли участь голова громадського формування «Громадський порядок» Михайло Фурдик, голова громадської організації районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» Вадим Мирошніченко, голова ради старійшин при голові Долинської районної ради Анатолій Орішко, депутат Долинської міської ради Олександр Ромащенко, голова районної організації ветеранів України Микола Почапський, староста народного хору ветеранів війни та праці Валентина Кравець, учасники антитерористичної операції Анатолій Кермач та Олександр Дзискун.  

         Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо визначення місця встановлення пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції оприлюднене 26 січня 2017 року на офіційному сайті Долинської міської ради в мережі Інтернет та в газеті «Провінція» № 5 від 03 лютого 2017 року.

         Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймалися у письмовій та усній формі виконкомом міської ради протягом 30 днів з дати опублікування оголошення про його проведення.

         За цей час на адресу міської ради надійшло 4 письмових і одна усна пропозиція. Від громадської організації районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» надійшла пропозиція по встановленню пам’ятного  знаку на площі Шевченка між книжковим магазином та магазином «Барва», від Долинської районної організації ветеранів України, Ради старійшин при голові Долинської районної ради, старости народного хору ветеранів війни та праці В. Кравець  надійшли пропозиції встановити пам’ятний знак у Меморіальному парку міста, від депутата міської ради Олександра Ромащенка надійшла пропозиція встановити пам’ятний знак на розі вулиць Центральна – Соборності України.

Після обговорення наданих пропозицій вирішено рекомендувати виконкому міської ради опрацювати їх з фахівцями в галузі архітектури та містобудування для вибору оптимального місця встановлення пам’ятного знаку.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання