вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Міський голова взяла участь в нараді стосовно комплексного розгляду питань пов’язаних з будівництвом КГЗКОРу

 

1  березня 2017 року  в  Міністерстві економічного  розвитку і торгівлі  під головуванням Першого  заступника Міністра  економічного розвитку і торгівлі України  Нефьодова М.Є.  відбулася нарада стосовно комплексного розгляду питань, пов’язаних з будівництвом  КГЗКОРу.

В роботі наради взяли участь представники  Міністерства закордонних справ, Мінфіну, Мін'юсту,  Мінрегіону, Мінприроди, Фонду  державного майна, Кіровоградської  облдержадміністрації, Долинської райдержадміністрації, Долинської  міської ради, керуючий санацією та представники ДП «Дирекція КГЗКОРу».

 На нараді розглядались питання:

-         - вироблення узгоджених пропозицій для організації переговорів з румунською, словацькою та болгарською сторонами відносно будівництва КГЗКОРу;

-         - доцільність утворення міжвідомчої робочої групи для вирішення проблемних питань КГЗКОРу;

-         - розгляд питання бюджетного фінансування ДП «Дирекція КГЗКОРу» у 2017 році .

На нараді  виступили: Грищенко С.Г. – голова  Науково – технічної ради обєднання  підприємств  «Укрметалургпром». Він висловив своє бачення подальшої  долі комбінату, посилаючись на законодавчі акти  та можливі перспективи добудови.

Заступник голови Кіровоградської ОДА  Коломійцев  А.О.,  проінформував присутніх  про  позицію обласної державної адміністрації  щодо будівництва альтернативного водогону по забезпеченню жителів міста Долинська питною водою; з цією метою за рахунок екологічного фонду планується  у 2017 році  виділити кошти для проведення вишукувальних робіт по підтвердженню запасів підземних вод Лозуватського  родовища та виділити кошти на виготовлення ПКД  будівництва каналізаційних очисних споруд в м. Долинська.

       Керуючий санацією О.Барановський проінформував про ситуацію на підприємстві пов’язану з недостатнім фінансуванням комбінату та наявністю значної заборгованості за спожиту електроенергію перед ПАТ  «Кіровоградобленерго».

         Міський голова В. Тернавська акцентувала увагу присутніх на необхідності добудови комбінату з метою збереження робочих місць для жителів міста та враховуючи те, що дане підприємство є містоутворюючим.

      В своєму виступі наголосила  на необхідності  вирішення на державному рівні питання повернення заборгованості різниці в  тарифах за водопостачання та водовідведення за 2015 рік КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення»  в сумі  1 104  тис. грн., а також проведення взаємозаліку між  КГЗКОРом  по земельному податку, заборгованість по якому  становить 307 тис. грн..

          Віра Тернавська порушила також питання передачі збудованих житлових будинків румунськими та словацькими підрядниками у державну власність з наступною  передачею  їх у комунальну власність міста.   Питання забезпечення житлом мешканців міста є надзвичайно актуальним,  адже  станом на 01.02.2017 року на квартирному обліку   перебуває 413 громадян, серед яких  58 учасники АТО.

З цією метою внесена пропозиція здійснити експертизу технічного стану конструкцій об’єктів незавершеного будівництва( житлових будинків),   скласти дефектні відомості   та виготовити ПКД на ремонтно – відновлювальні  роботи та монтажу відсутнього обладнання будинків.

         Учасників наради було проінформовано, що за результатами обговорення питань  черги денної  будуть прийняті відповідні рішення. 

          

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання