вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Жінки міста активні учасники громадського життя

 

Напередодні Міжнародного жіночого дня 03 березня 2017 року в міській раді відбулася зустріч міського голови Віри Тернавської з жінками міста – ветеранами праці, активними учасниками громадського життя територіальної громади міста. На початку зустрічі, Віра Василівна привітала присутніх та в їх особі всіх жінок міста з наступаючим святом 8-го Березня, подякувала за активну громадську позицію, побажала всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, мирного неба та весняного тепла в кожну домівку.

         Всім присутнім жінкам були вручені подарункові сертифікати та бонусні картки зі знижкою на ліки від аптеки «Берегиня» як подарунок до свята від суб’єктів підприємницької діяльності ФОП Середенка О.М. та СФГ «АСК» (заступника директора Самарського О.Л.).

         З вітальними словами та найкращими побажаннями до жінок звернувся присутній на зустрічі голова районної організації ВО «Батьківщина» Олександр Самарський.

         А далі в тісному родинному колі, в невимушеній обстановці відбулося спілкування присутніх на зустрічі з міським головою та іншими посадовими особами міської ради.

         З наступаючим святом, шановні наші жінки! 

 

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання