вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській

атомній  електростанції! 

       Сьогодні, 14 грудня –  день визнання мужності, самовідданості і високого професіоналізму наших співвітчизників, які віддали свої життя заради спасіння наших.

        Події 25-річної давності ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем і проблемою всієї громадськості.

        Ця біда торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші.

         І невідомо, чи багато хто з нас, хто читає ці строки, зміг би сьогодні мати таке щастя - бути живим.

         Ви стали надійним щитом на захист усього людства від розбурханого, смертоносного атому. Ваша мужність, Ваш героїзм та самовідданість вражає та захоплює, є прикладом наступним, врятованим Вами поколінням. Адже ціною власного життя та здоров’я без вагань та роздумів, ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою, Ви ступили назустріч невидимому та не менш від цього страшному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей у нашій державі та на всій планеті.

         Серед Вас були  пожежники, військовослужбовці, енергетики-атомники, інженери-конструктори, будівельники, прості працівники і селяни, яких в екстреному порядку   мобілізували  для усунення наслідків аварії.  Сотні  тисяч наших співгромадян здійснили крок в епіцентр пекельного вогню, щоб врятувати інших. Ціну, яку заплатили «ліквідатори», неможливо переоцінити. Ціною власного здоров’я та життя вони врятували Україну та світ від ще більшого лиха, якого могла завдати та палаюча рана. Це наші з вами співгромадяни, рідні, друзі, сусіди. Багатьох, дуже багатьох з них вже немає серед живих. Ми та наші нащадки повинні пам’ятати, якою ціною дісталася та перемога над рукотворним лихом, шанувати героїв-чорнобильців.

       Велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто спас нас від ще більшого лиха. 

        В квітневий день 26 числа,  і 14  грудня  ми  вшановуємо  пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха,  і покладаємо  до пам’ятного знаку живі квіти – символ незгасної пам’яті про людський подвиг.

         Ця катастрофа ще дуже довго буде відчуватися важким відлунням в наших серцях.

         Нехай мирний атом служить на благо людства.

         Шановні ліквідатори, щиро бажаю Вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра, злагоди.

         Хай завжди поруч із вами буде людська подяка за  Вашу мужність, за Ваш подвиг.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання