вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Господарська діяльність не повинна бути на шкоду громаді

 

     

       21 березня 2017 року відбулася сходка жителів будинків вул. Чумацький Шлях, які розташовані поряд з ТОВ «Вімексім трейд» що згідно  Єдиного державного реєстру юридичних осіб займається оптовою торгівлею зерном. Підставою для проведення сходки, за участю заступника міського голови Леуша Ю.А. та працівників міської ради, стало колективне звернення громадян про постійне порушення природоохоронного законодавства даним підприємством в частині викидів в атмосферу продуктів очистки зерна та забруднення ними прилеглої території.

         Як з’ясувалося, у даного підприємства відсутні будь-які дозвільні документи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, а також не дотримана санітарно-захисна зона від межі об’єкта до житлової забудови.

         У зв’язку з мораторієм на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, в тому числі за ініціативи міської ради вирішено:

- підготувати звернення від фізичної (них) особи (іб) до Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області про порушення суб’єктом господарювання ТОВ «Вімексім трейд», їх законних прав з проханням проведення позапланової перевірки даного підприємства  в частині викидів в атмосферу продуктів очистки зерна;

- міській раді звернутися до орендаря земельної ділянки ФОП Руденко П.Ф. щодо недотримання ним вимог законодавства, а саме охорони атмосферного повітря через викиди в результаті  господарської діяльності.

У разі невжиття дієвих заходів щодо дотримання чинного законодавства міська рада буде змушена в судовому порядку достроково розірвати договір оренди земельної ділянки в інтересах територіальної громади. 

         На сходці порушено також питання поточного ремонту асфальтобетонного покриття вул. Чумацький Шлях, водовідведення на її окремих ділянках та обмеження руху великовагового автотранспорту.

         За підсумками сходки міським головою будуть надані доручення по виконанню порушених громадянами пропозицій.

    

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання