вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Інформація для громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Долинської міської ради

 

Повідомляємо, що житловою комісією при виконкомі Долинської міської ради проводиться робота щодо інвентаризації облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.

 Інвентаризація проводиться з метою уточнення інформації, щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання та включення їх до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

 Інвентаризація облікових справ та включення громадян до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов проводиться на підставі наступних документів:

 - довідки з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію всіх членів сім'ї, які перебувають на квартирному обліку, а також чоловіка/дружини (у разі одруження), якщо вони зареєстровані за іншим місцем проживання;

- громадяни, які винаймають житло, надають договір найму/піднайму завірений належним чином;

- копії паспортів (ст. 1, 2, 10 та всі сторінки з відмітками реєстрації) черговика та повнолітніх членів сім'ї;

- копії свідоцтв про народження дітей;

- копія свідоцтва про одруження;

- копії інших документів, які засвідчують зміни у складі сім'ї (розлучення, смерть, тощо);

 - копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім'ї;

- довідки з бюро технічної інвентаризації про наявність/відсутність власності у м. Долинська у черговика, членів його сім'ї, які перебувають на квартирному обліку станом до 01.01.2013 року;

- довідки з відділу з питань державної реєстрації Долинської міської ради  про наявність/відсутність власності у м. Долинська у черговика, членів його сім'ї, які перебувають на квартирному обліку станом з 01.01.2013 року;

- копії свідоцтв про право власності та технічні паспорти (при наявності житла у черговика або члена його сім'ї);

- довідка з місця роботи /навчання/ або з пенсійного фонду черговика та членів його сім’ї;

- документ, який дає право на включення до пільгової черги (оригінал або копія).

Громадяни, які не пройдуть перереєстрацію та не підтвердять наявність підстав для подальшого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов будуть зняті з квартирного обліку.

Додатково інформуємо: відповідно до статті 42 Житлового кодексу Української РСР (зі змінами та доповненнями) жилі приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов та внесені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Більш детальну інформацію можна дізнатись: Долинська міська рада, вул. Соборності України, 50, тел. 5 28 81, кабінет № 4.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання