вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Розпочато місячник з благоустрою

21 березня 2017 року відбулося засідання організаційного комітету по проведенню місячника з благоустрою та наведення належного санітарного стану в м.Долинська. На засідання також були запрошені окремі голови вуличних комітетів.

Засідання провела міський голова Віра Тернавська, яка в своєму вступному слові зазначила, що згідно заходів з підготовки та проведення місячника з благоустрою потрібно до 20 квітня привести до належного санітарного стану прилеглі та закріплені території, міські парки, сквери та місця поховань на кладовищах.

Щорічно проблемним питанням у місті є створення громадянами стихійних сміттєзвалищ. Як зазначили учасники оргкомітету, такі сміттєзвалища створюють громадяни, які не укладають договори з надавачами послуг по вивезенню твердих побутових відходів і самостійно не вивозять їх на міське сміттєзвалище.

Таких громадян необхідно попереджати та притягувати до адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафів на засіданні адміністративної комісії при виконкомі міської ради.

Відсутність у домогосподарстві твердих побутових відходів може бути підтверджено наявністю договору з надавачем послуги по його вивезенню або  наявністю талонів на прийняття сміття на міському сміттєзвалищі при самовивозі.

На засіданні також розглянуті організаційні та матеріально-технічні питання проведення в місті суботників та Дня Довкілля .

За результатами засідання оргкомітету було прийнято рішення:

1) провести інвентаризацію укладених договорів на вивезення сміття в приватному секторі міста в районах стихійних сміттєзвалищ;

2) викликати громадян, які відмовляються від укладання договорів  на вивезення сміття, на засідання адміністративної комісії при виконкомі міської ради;

3) створити рейдові бригади в складі представників міської ради, комунального підприємства, громадського формування та правоохоронних органів для проведення рейдів у вечірній час по виявленню громадян, які здійснюють несанкціонований вивіз сміття та проводять спалювання листя;

4) провести загальноміський суботник 29 березня по ліквідації стихійного сміттєзвалища в районі ринку та облаштування майданчика для збору сміття;

5) місячник з благоустрою проводити у відповідності до затверджених заходів.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання