вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

У КДНЗ № 4 «КАЗКА» ВИКОРИСТОВУЮТЬ СУЧАСНІ РОЗВИВАЮЧІ МЕТОДИКИ ДЛЯ МАЛЯТ

Всебічний розвиток та формування успішної особистості дитини, підготовка дошкільника до навчання в школі починається з раннього дитинства, можна сказати, з народження. Одним із напрямків роботи комунального дошкільного навчального закладу № 4 «Казка» є - розвиток творчих здібностей дітей.

З метою знайомства, обміну передовим педагогічним досвідом між дошкільними закладами міста та району 22 березня 2017 року в КДНЗ № 4 «Казка» проведено засідання методичного об'єднання вихователів молодших груп на тему: «Використання інноваційних технологій в роботі з дітьми раннього віку».

Свій педагогічний досвід з використання методики Марії Монтессорі презентувала вихователь І молодшої групи № 8 «Бджілка» дошкільного закладу «Казка» Сулик Світлана Степанівна. Її вихованці (деяким немає і 3-х років) продемонстрували свої досягнення, навички та сенсорні здібності. Педагог вважає, що творче використання в педагогічній діяльності розвиваючих ігор Марії Монтессорі сприяє високій результативності в навчанні та вихованні дітей раннього та старшого дошкільного віку, прояву дитячої самостійності, ініціативи, творчості, імпровізації, розвитку уваги, пам’яті, мислення.

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання