вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Розпочато місячник з благоустрою

Місячник з благоустрою та наведення належного санітарного стану в м. Долинська, працівники виконавчого апарату міської ради розпочали із суботника, який провели в міському парку «Дружба». Організовано висаджено багато квітів на центральній клумбі, які люб’язно надали жителі міста, завдяки акції «Поділімося насінням квітів». Також продовжено роботу по закладці центральної клумби та підготовлено місце для закладки клумби біля дитячого ігрового майданчика.

Працівники Комунальних підприємств «Долинське міське комунальне господарство» та «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді прибирали сміття на узбіччі доріг від магазину «Варус» до колишньої інкубаторної станції, від пров. Транспортний по вул. Нова до Управління експлуатації газового господарства та до магазину «Спорттовари».

Активно попрацювали на суботнику і працівники комунальних дошкільних навчальних закладів міста по благоустрою своїх та прилеглих територій, висіяли на газонах траву, посадили квіти.

Місячник з благоустрою продовжується і хочеться сподіватися що ця робота буде вестися протягом всього року, як свідомий обов’язок кожного керівника, підприємця, громадянина міста, аби воно ставало чистим і охайним.

В ході проведення місячника, відповідно до доручення міського голови Віри Тернавської, здійснюються вечірні рейди за участю працівників міської ради, які уповноважені складати протоколи за порушення Правил благоустрою та утримання територій, працівників поліції, громадського формування та працівників комунального підприємства по виявленню порушників щодо:

-         спалювання сміття, опалого листя та інших відходів;

-         складування твердих побутових відходів у невстановлених місцях.

Перші рейди виявили таких порушників на вул. Героїв Крут, Сонячна, Центральна, Гоголя, Чкалова, Макаренка, Мічуріна,  Ольгерда Бочковського, Соснова, пров. Євгена Маланюка, пров. Заводський та інші. Порушників попереджено. На тих, які свідомо ігнорують попередження членів рейдової групи таких як житель вулиці Ольгерда Бочковського гр. Д.  складено протокол про адміністративні правопорушення. Відповідно до статті 152 КУпАП за такі порушення передбачено штрафи на громадян у сумі від 340,0 до 1360 грн. і на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності  від 850,0 до 1700,0 грн.

Виконком міської ради ще раз звертається до громадян міста про необхідність укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів суб’єктами підприємницької діяльності – надавачами таких послуг та про заборону спалювання листя аби уникнути накладення штрафних санкцій. Справи порушників будуть розглянуті на адмінкомісії при виконкомі міської ради.

Вечірні рейди-перевірки будуть продовжуватись і надалі.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання