вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ЯРМАРОК ДЛЯ САДОВОДІВ ТА ГОРОДНИКІВ

 

З 27 березня  по 05 квітня  поточного року  в центральній  частині міста  на площі Шевченка   проходить  традиційний міський  ярмарок “Городник-2017”.

Широкий асортимент  насіння овочів  та квітів, на ярмарку,  представили приватні підприємці -  Лілія Свириденко, Наталія Некрутенко, Вікторія Джулай, Ольга Стасс та інші.

Районовані саджанці фруктових та декоративних  дерев та  кущів,  пропонують Олександр Нікітенко, Володимир Щербак, Адам Кутецький та Степан Смоляр. Досвідчені садівники  із задоволенням розповідають своїм покупцям, як ліпше  доглядати за саджанцями аби добитися гарних результатів.

Продає   та приймає  замовлення на  саджанці  винограду та кліматісу     Андрій Якимов.

Широкий асортимент троянд, жоржин та інших клубневих квітів вже не перший рік забезпечують   на ярмарку – Людмила Букасева, Зінаїда Грузд, Надія Панченко, Ольга Совгиря  та інші.

Засоби захисту рослин та дерев від шкідників, стимулятори росту, мінеральні  добрива та садово – городній інвентар, реалізують  приватні підприємці Сергій   Некрутенко та  Михайло Свириденко .  

Пасічник Дмитро Коптаренко  виставив на продаж продукцію бджільництва, зокрема мед, віск, прополіс та інше.

Користується  підвищеним попитом  продукція дендропарку «Веселі Боковеньки», нажаль  виїжджають вони не часто,  хотілося б щоб  частіше торгували на даному заході.  

Пропонують на ярмарку  насіневий матеріал картоплі, полуниць,  кімнатних квітів та багато іншого, що необхідне для саду та городу.

Ярмарок  набирає  обертів. Запрошуємо  відвідати його  і ви не залишитесь без покупки.

Організаційний комітет ярмарку щиро  вдячний керівникам господарюючих суб`єктів та громадянам міста які приймають у ній участь.

Якщо у вас, шановні покупці,   є цікаві пропозиції  чи зауваження по роботі ярмарку, просимо   телефонувати за № 5-31-40  і вони не залишаться без уваги.

                 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання