вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ПРИБРАНО ЩЕ ОДНЕ СТИХІЙНЕ СТІТТЄЗВАЛИЩЕ. ЧИ НАДОВГО?

 

 

29 березня 2017 року в ході місячника по благоустрою та наведення належного санітарного стану в м.Долинська, проведено велику роботу по прибиранню стихійного сміттєзвалища в балці, яка з’єднує греблею вул. Гоголя та вул. Перемоги.

І здається нічим не примітне місце, бо за зарощими хащами та сміттям ніби нічого і немає. А коли за 2 дні працівниками комунальних господарств міста та приватного  Юрія Тупоти (всього 50 чоловік) вивезли з тієї балки 7 причепів сміття і різного непотребу та ще 4 підготували до вивезення, то мабуть всім і «розвиднилося», що там протікає річечка Лозоватка, забруднені води якої впадають в каскад ставків де влітку купаються жителі нашого міста, багато дітей, наражаючи себе на небезпеку.

По обидва береги річечки Лозоватки розкинулися пологі береги, які весною зазеленіють, зацвітуть та можуть стати ще одним місцем відпочинку хоча б громадянам, які проживають поруч. Прикро, що не хочуть бачити цієї краси громадяни, які там проживають, бо не докладають зусиль аби не створювалося постійно стихійне сміттєзвалище. В минулому році навесні його теж прибрали, але протягом року сміття з’явилося знову. Знову «ніхто його туди не носить» і «ніхто нікого не бачив».

І долучатися до прибирання разом з комунальниками ніхто теж не хоче, крім жителів вул. перемоги, які зібрали кошти для цієї потреби.

Матеріальну та фінансову допомогу працівникам комунальних служб для прибирання цього стихійного сміттєзвалища надали Євдокименко І.П., Костючок П.О., Перанський В.А.

Виконавчий комітет міської ради вдячний всім учасникам за розуміння та проведену роботу та звертається д власників занедбаних садиб по вулиці Заводська (прилеглих до греблі) терміново привести їх до належного санітарного стану, адже вони залишаються потенційними місцями стихійних сміттєзвалищ.

Враховуючи незадовільний стан укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів громадянами прилеглих вулиць до цієї балки, оргкомітетом прийнято рішення до встановлення там освітлення та камер відеоспостереження, проводити чергування та вечірні рейди по виявленню порушників з послідуючим притягненнями їх до адміністративної відповідальності та залучення до прибирання цієї балки.

Була ще одна пропозиція – обгородити по обидва боки греблю сіткою, щоб туди не кидали сміття. Але загорожу роблять, ми знаємо для кого. А ми ж люди? Тому ця пропозиція відхилена. Сподіваємося, що там не буде і сміття.

 

 

  

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання