вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

В місті відбувся Великодній ярмарок

     За ініціативи  виконкому міської ради 13 квітня 2017 року  на майданчику навпроти будинку № 76 по вул. Нова відбувся Великодній ярмарок. В ньому взяли участь 28 суб’єктів підприємницької  діяльності.

     Для приготування святкового столу до Великодня, покупцям було запропоновано: м’ясо свинини, яловичини, баранини, кури биті, ковбасні вироби, напівфабрикати, риба свіжа та морожена, борошно та цукор, макаронні та круп’яні вироби, яйця та інше. Пасхальну випічку, хлібобулочні та кондитерські вироби в широкому асортименті, овочі, фрукти, гриби та багато іншого, що необхідне до свята можна було придбати на ярмарку.

     Святкову атмосферу на ньому створили представлені на продаж вироби декоративно - ужиткового мистецтва. Майстрині з районного центру дитячо-юнацької творчості  цікаво розповідали про свої вироби.

     Покупцям також пропонували вироби із дерева, мед та смачну кашу яку приготував ФОП Василюк А.Ф. 

     На ярмарку мали змогу скупитися як жителі мікрорайону та центральної частини міста так і західної, завдяки підвезенню рейсовим автобусом, жителі сільської місцевості які теж відвідали його.  

     Виконавчий комітет міської ради вдячний всім підприємцям які приймали участь у ярмарку та всім хто забезпечив його організацію і проведення.. 

     З метою поліпшення та вдосконалення роботи в зазначеному напрямку, просимо Вас телефонувати за № 5-10-97 або надсилати свої зауваження і пропозиції на електронну адресу: dolmiskrada@ukr.net, які будуть враховані в подальшій роботі.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання