вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Виставка-ярмарок у Долинській

     29 квітня за ініціативи міської ради   у Парку залізничників пройшла  друга   виставка-ярмарок голубів, птахів,  домашньої декоративної птиці та кролів.

     Місцеві жителі та гості мали можливість полюбуватися голубами та іншою свійською птицею, дивуючись, що такі звичні для нас птахи бувають різного розміру, форми й окрасу. Та ще й кожна зі своїм характером, норовом і манерою поведінки.

     Серед зареєстрованих  76  учасників виставки були представники  Одеської,  Дніпропетровської, Миколаївської  та Кіровоградської областей.

     На виставці окрім голубів були представлені, гуси, качки, кури, фазани, перепілки, папуги багато різновидів  кролів   та нутрії. Різноманіття видів та порід просто вражало відвідувачів.

     Багато учасників з міста  та наші сусіди привезли величезних кролів та карликів, якими  милувалися як діти так і дорослі.

     Член організаційного комітету, активний учасник, прихильник таких виставок, депутат міської ради Віталій Іващенко приготував для учасників заходу смачну шурпу  та забезпечив  музику.

     Підприємець Інна  Ткаченко готувала гарячий чай,  каву та  смачні  шашлики.

     Відвідувачі  отримали задоволення  від виставки. Дехто з них придбав собі  нові виставочні екземпляри птахів та тварин, які їм сподобалися. В той же час діти тішились як в зоопарку, фотографуючись біля кроликів та голубів. 

     Долинчани  та гості міста мали можливість продати та придбати різноманітних птахів та тварин, а також отримати задоволення від споглядання дивовижного тваринного світу та від гостинності містян.

     Виконавчий комітет Долинської міської ради вдячний всім учасникам  виставки-ярмарку, особливо гостям з інших  регіонів, які взяли участь у даному заході  та дали можливість жителям міста  бачити таку красу.

Архів фотографій виставки -ярмарку

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання