вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Багато об`єктів сфери обслуговування не красять місто

            19 травня 2017 року на засіданні виконавчого комітету міської ради розглядалось питання : «Про дотримання Правил благоустрою власниками підприємств сфери  обслуговування в  місті Долинська»  Із 32 запрошених власників магазинів, кафе та сфери послуг в роботі виконкому,  взяли участь  лише 12, інші проігнорували. 

         Керівники господарюючих суб`єктів, які не з`явились на засідання виконкому,  вони ж  і не квапляться з проведенням, ремонтних робіт, як наслідок  їх  приміщення  мають неприглядний вигляд, зокрема:  Макусінський О.В. як  самі приміщення так і забур`янена територія   Кіровоградської філії ПАТ «Укртелеком», Соломко О.В. Аптека ТОВ «Веріта»,  Перанський  В.А    приміщення по вул. Соборності Укаїни,16.

         Не з`явились на засідання  приватні підприємці: Микола Пугач, Віра Гридіна, Тетяна Цибок, Альона Шерепа, Леонід Шеремет, Валерій Новіков, Олена Крижановська, Таміла Заїка, Любов Чабан, Олена Бокійчук, Олена Резнік, Олена Качалова та інші.

         Разом з тим їх приміщення потребують проведення ремонтних робіт по забезпеченню належного зовнішнього вигляду, облицювання плиткою порогів, встановлення урн для сміття  біля входу та забезпечення освітлення  під`їздних шляхів в нічний час.

         Виконавчим комітетом міської ради розроблено заходи  по виявлених  порушеннях Правил благоустрою з  31 пункту, зокрема завідуючій маркету «Варус» ТОВ «Омега» Тетяні Кладніцькій рекомендовано провести бетонування   під`їздів  до магазину з вулиць: Нова та Соборності України, облицювати  плиткою  поріг та фасад приміщення. Для безпечного руху громадян  пішохідні тротуари  необхідно виділити   МАФами  та виконати розмітку для стоянки автомобілів.

          За невиконання   заходів по забезпеченню  Правил благоустрою підприємствами  торгівлі,  ресторанного  господарства та сфери послуг в

перебаченні рішенням виконкому  терміни та  до тих керівників господарюючих суб`єктів, які систематично ігнорують вимоги  в питаннях благоустрою, міська рада буде відповідним чином реагувати та  застосовувати Ст.152 КУпАП з накладенням штрафних санкцій від 850 грн  до 1700 грн.

(Аптека ТОВ "Веріта")

(вул. Соборності України, приміщення СТ Долинське РСТ)

(прилегла територія Укртелекому)

(приміщення філії Укртелеком)

(філія Укртелекому)

(приміщення Укртелекому)

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання