вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Міська рада інформує

          23 травня 2017 року в міській раді відбулася робоча нарада по питанню водопостачання міста, в якій  взяли участь: міський голова Тернавська В.В., перший заступник міського голови Цуканов С.Б, депутат Кіровоградської облради Кальченко В.М., начальник управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації Проненко С.М., представники проектно-вишукувального інституту «АГРОПРОЕКТ» м.Кропивницький.

          Депутат обласної ради Кальченко В.М. проінформував учасників наради, що 17 травня 2017 року відбулося засідання Кіровоградської регіональної комісії по відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, за результатами якої,   проект «Долинський груповий водопровід водопостачання м.Долинська» був визнаний найбільш пріоритетним проектом (з сумою балів – 57), який може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році в Кіровоградській області.

          В ході проведеної наради визначено перелік питань та напрямків  коригування кошторисної так і технологічної частин проекту будівництва водопроводу.

          Робоча нарада продовжила свою роботу на об’єктах міського водоканалу.

          З метою вивчення природних умов для проектних робіт на геолого-вишукувальні дослідження та буріння свердловин, на водозаборі міського водоканалу Лозуватського родовища, 23 травня 2017 року відбулася технічна нарада спеціалістів КП «Долинський міськкомунгосп» з представниками проектувальника. Роботи по підтвердженню запасів підземних вод даного родовища орієнтовно розпочнуться в липні-серпні цього року, на що обласним бюджетом у 2017 році передбачено 7,5 млн.грн., головним розпорядником коштів визначено управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання