вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Перший рік роботи відділу з питань державної реєстрації

       1 січня 2016 року в силу вступив ряд змін до законодавства, які регулюють порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, згідно яких суб’єктами державної реєстрації виступають місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, нотаріуси.

     Долинська міська рада прийняла рішення про  створення відділу з питань державної реєстрації та з 1 червня 2016 року відділ розпочав свою роботу.

     Одними із основних пріоритетних напрямів роботи відділу на перший рік було визначено проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та надання якісних адміністративних послуг в сфері державної реєстрації громадянам чиє майно знаходиться в межах Кіровоградської області.

     За перший рік своєї роботи відділ виконав першочергові завдання, які стояли перед ним та досяг бажаного проміжного результату.

    Так до відділу за перший рік звернулось  2656 громадян з заявами щодо державної реєстрації права власності на нерухоме майно та інших похідних від права власності речових прав, звільнено від сплати адміністративного збору відповідно до ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» 205 заявників.

     Пріоритетні завдання відділу на друге півріччя 2017 року – це продовження роботи щодо проведення державної реєстрації відповідно до чинного законодавства та інформування населення з приводу державної реєстрації прав.

     Відділ і надалі звітуватиме про роботу, проведену у напрямку поліпшення діяльності та забезпечення ефективного механізму державної реєстрації прав.

     Ціль одна - покращення обслуговування громадян і, що особливо важливо, проведення державної реєстрації прав відповідно до чинного законодавства.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання