вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Заслухано інформацію про виконання рішення виконкому

            21 червня 2017 року  на черговому  засіданні  виконкому міської ради було заслухано інформацію « Про стан виконання рішення виконавчого комітету від 19 травня 2017 року №76 «Про дотримання Правил благоустрою власниками підприємств сфери обслуговування в  місті Долинська».

           На засідання запрошувались керівники господарюючих суб`єктів різних форм  власності, які після визначеного терміну  так і не приступили до виконання робіт з благоустрою,  зокрема маркету «ВАРУС» ТОВ «Омега», аптеки «Веріта» ТОВ «Веріта», Перанський В.А. (СТ Долинське РСТ), Бражнікова Л.В. (магазину «Запчастер»), Цибок Т.П. (магазину «Крістіна»), Некрутенко Н.М. (магазину «Мобіленд») Шеремет Л.М.( комплекс приміщень по вул.Центральна,131),  Новіков В.В (магазину «Мальва»), Кедик І.П. (магазину «Тепла хата»), Бодопрост В.В.(магазини «Крамничка подарунків» та «1001 дрібниця), Кукін А.О та Кравченко Д.В. (магазин «Цифротех»).

           Частково розпочали виконання заходів по забезпеченню благоустрою підприємці: Пугач.М.В.(магазин «Глорія»), Малько Р.М. (магазин «Затишок»), Кадет Н.І.(магазин «Промтовари»,  Карпенко В.Ф.(торговельний павільйон ) та інші.

           На тих керівників, які не приступили  або зволікають з виконанням робіт  з благоустрою, передбачених рішенням виконавчого комітету від       19 травня 2017 року №76 «Про дотримання Правил благоустрою власниками підприємств сфери обслуговування в  місті Долинська» уповноваженими працівниками міської ради будуть складені протоколи за адміністративне правопорушення Ст 152 КУпАП та накладено стягнення в розмірі від 850 до 1700 грн. Засідання адміністративної комісії при виконкомі міської ради відбудеться на наступному тижню.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання