вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Підсумки роботи відділу з питань державної реєстрації Долинської міської ради за перше півріччя 2017 року

         Одними із основних пріоритетних напрямів роботи відділу на перше півріччя було визначено проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та надання якісних адміністративних послуг в сфері державної реєстрації громадянам чиє майно знаходиться в межах Кіровоградської області.

         Так до відділу за перше півріччя 2017 року із заявами про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно звернулось 1588 громадян 9 заяв розглянуті в скорочені строки,  відповідно до даних з Державного реєстру прав до місцевого бюджету стягнуто адміністративного збору за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в сумі 144800,00  гривень, звільнено від сплати адміністративного збору відповідно до ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» 212 заявників.

         Пріоритетні завдання відділу на друге півріччя 2017 року – це продовження роботи щодо проведення державної реєстрації відповідно до чинного законодавства та інформування населення з приводу державної реєстрації прав.

         Відділ і надалі звітуватиме про роботу, проведену у напрямку поліпшення діяльності та забезпечення ефективного механізму державної реєстрації прав.

         Ціль одна - покращення обслуговування громадян і, що особливо важливо, проведення державної реєстрації прав відповідно до чинного законодавства.

         З приводу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Ви можете звернутись до відділу за адресою м. Долинська вул. Нова, 80-А (приміщення ЖЕКУ вхід від буд. № 78).

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання