вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

У міському парку «Дружба» теж панував святковий настрій

        Велелюдно і гамірно було у міському парку «Дружба» на святкових заходах  24 серпня 2017 року до Дня Незалежності України. Присутніх на святі мешканців та гостей міста привітала міський голова Віра Тернавська. Вона побажала присутнім миру, добра, злагоди, Божого благословіння кожній родині в ім'я процвітання нашої незалежної України. 

        В парку працювали дитячі атракціони, де малеча могла розважатися, виїзна торгівля пригощала долинчан смаколиками, а артисти – аматори, учасники художньої самодіяльності Долинського міського клубу дарували присутнім святковий настрій! Концерт і справді не міг залишити байдужим жодного глядача! Маленькі і дорослі учасники святкового концерту більше, як на дві години змусили всіх забути за свої домашні клопоти і проблеми. Змінювалися на сцені номери,  чергуючись із запальними танцями і душевними піснями, музичними виконаннями та сценками. Вокалісти: Віталія Горова, Карина Сідлецька, Андрій Скачков, Вікторія Котяш, Женя Оніщенко, Марина Брошеван, гуртові колективи «Веселі сусідоньки» (Долинський міський клуб) та «Степівчанка» (с. Першотравневе) чарували присутніх українськими піснями. Майбутня музикантка Аліна Бондар подарувала присутнім у своєму віртуозному виконанні музичну композицію на сопілці «Одинокий пастух». А юні театрали міського клубу показали глядачам сценку «Перевірка».

         В цей же час для найменших долинчан-дошкільнят проходив конкурс дитячого малюнку на тему « Я і моє місто». Переможці отримали грошові премії від його організатора - голови Долинської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександра Самарського, жоден маленький художник не пішов зі свята без подарунків.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання