вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Долинська – 60 років зі статусом міста!

Моя Долинська! Доленька, колиска!

Тут всесвіт мій і трепетна душа.

Батьківський дім і пісня материнська,

Дитинство, що блукає в споришах.

         26 серпня 2017 року в районному будинку культури (МЦ «Червона калина») відбулися урочисті заходи з нагоди 60-річчя присвоєння Долинській статусу міста.

         На свято завітали депутати міської ради, члени виконкому, почесні громадяни міста, сільські голови, керівники та працівники підприємств установ організацій міста, підприємці, ветерани праці, представники громадськості міста.

         Були і почесні гості: Сергій Коваленко – перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Валерій Кальченко – депутат Кіровоградської обласної ради по Долинському територіальному виборчому округу № 11, єпископ Кропивницький і Голованівський – Марк, Сергій Омельченко – голова Долинської райдержадміністрації, Ірина Бондаренко – голова Долинської районної ради.

         За давнім українським звичаєм долинчани гостинно зустріли почесних гостей та вручили Коровай.

         З вітальними словами з нагоди ювілейної дати міста до учасників заходу звернулася  міський голова Віра Тернавська. Вона подякувала керівникам і працівникам підприємств, установ і організацій, депутатському корпусу, виконавчому комітету міської ради, головам вуличних комітетів, всім небайдужим громадянам за їх особистий внесок в економічний та соціальний розвиток міста.                                                                         

         На адресу міської територіальної громади з нагоди 60-річчя присвоєння Долинській статусу міста надійшли привітання, які зачитали ведучі свята, від: Прем’єр Міністра України – Володимира Гройсмана, голови асоціації міст України – Віталія Кличка. Громаду міста з цією подією у відео зверненні привітала народний депутат України Юлія Тимошенко.

         Від обласної влади Сергій Коваленко привітав всіх присутніх з ювілейною датою в історії міста, зазначив що обласна влада і надалі співпрацюватиме з міською владою по вирішенню нагальних питань життєдіяльності міста, зачитав вітання від народного депутата України  Анатолія Кузьменка та вручив відзнаки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

         На адресу громади міста звучали вітання і від Валерія Кальченка, він також вручив відзнаки Кіровоградської обласної ради.

         Привітали громаду міста Сергій Омельченко та Ірина Бондаренко.

         Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк побажав містянам єдності, взаємоповаги, підтримки один одного і божої благодаті Долинській землі та вручив церковні нагороди.

         Великій групі працівників трудових колективів міста, міський голова Віра Тернавська вручила відзнаки Долинської міської ради. Вона також вручила, відповідно до рішення сесії міської ради, посвідчення та диплом Почесного громадянина міста Івану Яковенку – учаснику АТО (посмертно), батьку Віктору Яковенку.

         Після закінчення урочистої частини, відбувся святковий концерт Черкаського народного хору.

Хоч і вабить мене далина,

Та не зраджу тебе я ніколи

Ти для мене у світі, Долинська, одна –

Моє щастя, мій дім, моя доле!

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання