вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Парк Залізничників приймав гостей ювілею міста

         Культурно-розважальні заходи з нагоди 60-річчя присвоєння Долинській статусу міста для містян та його гостей продовжувалися 27 серпня 2017 року у парку Залізничників.

         Зі святково прикрашеної сцени літнього концертного майданчика з вітальним словами до всіх присутніх звернулася  міський голова Віра Тернавська.

        До привітань приєдналися і голова районної ради Ірина Бондаренко та заступник голови райдержадміністрації Олександр Ворона.

        Віра Тернавська вручила грамоти переможцям першого розіграшу Кубка міського голови з шашок, шахів, футболу та дипломи за кращий благоустрій багатоквартирних будинків і територій приватного сектору. А найстаршій жительці нашого міста Ганні Єлисіївні Лисій (99 років) та батькам наймолодшої дівчинки Валерії Зузук, яка народилася 26 серпня 2017 року, вручила подарунки.

        Танці, пісні, вірші та гомор глядачам дарували: хореографічний ансамбль «Веселка», хор ветеранів війни та праці, Віталія Горова, Валентин Великород, Василь Слівка, гурт «Веселі сусідоньки» та «Степівчанка», дитячий духовний оркестр Долинської районної школи мистецтв.

        Справжній фурор та задоволення глядачів справив виступ гостей з берегів Дніпра – народного вокального ансамблю Світловодського районного будинку культури «Дніпряночка», під керівництвом заслуженого працівника культури України Надії Татарнікової за сприяння і фінансової підтримки,  підприємця Віталія Журавльова.

        На святі працювали декілька фото-зон, де всі присутні могли сфотографуватися, в тому числі і з символом нашого міста – пані Ольгою Федорівною Долинською та прийняти участь в онлайн-конкурсі  на найкраще, найкреативніше та найцікавіше фото на святі. Можна було також отримати призи за участь у вікторині, лотереї та інтерактивному опитуванні присвяченим нашому місту.

        Бажаючі мали можливість пограти в шахи та шашки, а там «змагалися» і дорослі і діти.

        Діти мали змогу порозважатися на атракціонах та прийняти участь у дитячих іграх.

        Майстри рукоділля презентували виставки своїх робіт, де можна було придбати сувенірну продукцію.

        Заклади ресторанного господарства пропонували  відвідувачам свою харчову продукцію та прохолодні напої, дошкільні навчальні заклади міста – теплі вареники, ТОВ «Агрофірма Нива» - смачну кашу.

        Вперше, мабуть за останні 20 років, в парку запрацював фонтан, можливо ще не досить ефектно, але цей день став його випробуванням, з метою подальшого вдосконалення і більш довготривалого використання.

         Підготували місто та парк залізничників, зокрема, до свята, працівники КП «Долинське міське комунальне господарство» та Комунальної установи «Долинський міський клуб» при Долинській міській раді.

        Виконком міської ради щиро вдячний керівникам та працівникам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям, апарату міської ради, всім жителям міста хто долучався до роботи по підготовці міста до свята за особистий внесок в організацію проведення заходів по відзначенню ювілейної дати міста.   

         З ювілеєм, дорогі долин чани!

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання