вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Стихійна торгівля - потенційна небезпека

          На виконання плану роботи виконавчого комітету міської  ради та з метою  подолання стихійної торгівлі в місті 30 серпня 2017 року проведено рейд по місцях, де ведеться  незаконна торгівля, зокрема  по вул. Нова між будинками №86 та 88 по пров. Братів Клепачів та по вул. Соборності України (біля магазину «Барва»).

.         В ньому  взяли участь працівник Долинського відділу ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, управління Держпродспоживслужби в Долинському районі ,  міської ради та районної державної адміністрації.

           Під час рейду на порушників складено 2 адміністративних протоколи за статтею  160 КУпАП, тобто за торгівлю у недозволеному місці. Справи на правопорушників буде передано до суду для накладення адміністративних стягнень.

          Разом з тим,  шести продавцям, які проводять  незаконну торгівлю молочними та іншими продуктами харчування вручено попередження та проведено роз`яснювальну роботу.

          Робота  по   ліквідації незаконної стихійної торгівлі буде проводитись і в подальшому.

Шановні мешканці міста! 

         Для припинення розгортання осередків стихійної торгівлі звертаємося до всіх Вас із закликом,  не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі. Купуйте якісні продукти харчування на ринках та в продовольчих магазинах. Адже, якщо ніхто не купуватиме товари на стихійних ринках – то відповідно й останні зникнуть.   Будьте свідомими і  бережіть  своє здоров’я.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання