вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулось чергове засідання адміністративної комісії

       На засіданні адмінкомісії із завідуючими магазинів ТОВ «АТБ –Маркет» Людмилою Вознюк та ТОВ «Омега Варус – 26» Тетяною Кладніцькою розглянуто питання забезпечення Правил благоустрою прилеглих територій, своєчасного їх прибирання, облаштування розмітки для паркування автомобільного транспорту, забезпечення безперешкодного руху пішоходів по тротуарах та інші.

      Звернуто увагу Людмили Вознюк на необхідність забезпечення належного громадського порядку біля магазину у вечірній та нічний час, яка зазначила, що такі факти мають місце. Проте, неодноразові телефонні дзвінки в чергову частину Долинського РВ поліції ГУНП у Кіровоградській області залишаються без відповіді та попросила сприяння у даному питанні. Долинською міською радою буде направлено відповідне звернення з метою оперативного реагування на випадки правопорушень у громадських місцях. 

    Також, на засіданні адміністративної комісії, враховуючи скарги  мешканців с. Степове та м. Долинська, було запрошено громадян Т. по питанню приведення до належного стану прилеглої території присадибних ділянок. Враховуючи малозначність діяння їм оголошено попередження та встановлено термін для усунення  вищевказаних порушень.

   У разі невжиття дієвих заходів щодо дотримання Правил благоустрою та утримання прилеглих територій в м. Долинська порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності шляхом накладання штрафу згідно статті 152 КУпАП у розмірі від 340,0 грн..

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання