вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Роботи продовжуються

     На минулому тижні працівники КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді продовжували роботи по підготовці до осінньо-зимового періоду2017-2018 року та благоустрою міста.

     Дільницею по обслуговуванню газових котелень, теплових міжквартальних мереж та внутрішньо-будинкових теплових мереж встановлено два лічильники на теплову енергію по вулиці Дружби народів, буд. 14 та 18.

     Дільницею з утримання прибудинкової території проводилося прибирання прибудинкових територій та підвальних приміщень по вулиці Нова, 66, 68, благоустрій міста.

     Дільниця по обслуговуванню внутрішньо будинкових мереж водопостачання, водовідведення та зливної каналізації ліквідувала аварію системи водопостачання по вул. Соборності України, 48 III під’їзд і відремонтовано каналізаційну систему по вул. Нова,56 II під’їзд.

     Дільниця енергослужби встановила лічильники газу КУРС-01 на 1,2,3 котельню та коректора об’єму газу В-25 в кількості 3 шт.

     Працівниками дільниці по обслуговуванню мереж водопостачання приватного сектору міста відремонтовано оголовки оглядових колодязів на водоканалі та встановлено лічильники води на насосній станції другого водопідйому після державної повірки.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання