вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

       Згідно Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань Долинською міською радою оприлюднюються проект регуляторного акту рішення міської ради «Про внесення змін до «Порядку залучення    та  використання  пайової  участі (внеску)  замовників у створенні і  розвитку   інженерно - транспортної та  соціальної  інфраструктури  м.Долинська»,  затвердженого  рішенням Долинської міської ради від 14.07.2011  № 214»  та аналіз регуляторного впливу даного проекту.

      Проект вищевказаного рішення спрямований на забезпечення прозорості  та гласності в процесі встановлення розмірів пайового внеску забудовників  у розвиток інфраструктури міста Долинська та полягає у поповненні бюджету міської ради.

      Підставами для розробки вищевказаного проекту є Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності».

      Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Долинської міської ради в мережі: http/www.dolmiskrada.org.ua в розділі «Регуляторна політика».

      Зауваження та пропозиції приймаються  протягом місяця з дня оприлюднення даного оголошення у газеті «Провінція» на адресу Долинської міської ради: 28500, м.Долинська, вул.Соборності України, буд.50, факсом (05234) 53161, електроннна пошта: dolmiskrada@ukr.net.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання