вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Герої не вмирають

          09 вересня 2017 року долинчани попрощалися з своїм земляком, військовослужбовцем Збройних Сил України, молодшим сержантом Недерею Віктором Григоровичем, який помер 06.09.2017 року під час проходження військової служби та виконання бойових (службових) завдань в зоні антитерористичної операції на сході України у складі 10-го мотопіхотного батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади.

         На траурному мітингу, який відбувся 09 вересня 2017 року виступили військовий комісар Долинського районного військового комісаріату Олег Кононюк, міський голова Віра Тернавська, голова районної ради ветеранів України Микола Почапський.

         Похорони відбулися на Новому кладовищі на Алеї поховань учасників антитерористичної операції з військовими почестями почесного ескорту Кіровоградського військового гарнізону за організаційної підтримки міської ради.  

         Виконком Долинської міської ради  висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного. Нехай йому буде земля пухом та світла пам'ять долинчан. Героям слава! Навіки слава!   

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання