вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

РОБОТА ПО ПРИПИНЕННЮ ТОРГІВЛІ У НЕВСТАНОВЛЕНИХ МІСЦЯХ БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИСЯ І НАДАЛІ

            12 вересня 2017 року  в міській раді відбулась нарада  по питанню ліквідації стихійної торгівлі в місті та активізації роботи ринку КП «Далвіс», під головуванням заступника міського голови Юрія Леуша.

            В роботі  наради взяли участь голова правління СТ Долинське РСТ  Віктор Перанський, директор ринку КП «Далвіс» Ірина Мокрянська,  заступник  начальника Долинського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Світлана Толмач, директор Долинської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини Тетяна Тишко  та заступник начальника Долинського відділення поліції  головного управління національної поліції в Кіровоградській області  Іван Мосіюк.

            Всі  учасники наради визнали, що стихійна торгівля несе в собі небезпеку і її потрібно припинити.

            Адже, громадяни, купуючи продукти харчування, не можуть бути впевнені у їхній якості. Особливо це стосується молочної продукції та  риби. Надаючи перевагу продуктам харчування, які реалізуються із землі, не замислюються про їх якість, про  можливі хвороби тварин, від яких ця продукція отримана, в яких умовах виготовлена, де зберігалась і як транспортувалась.

            Торгівля з рук у невстановлених місцях - це правопорушення, за яке передбачена відповідальність за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу.

             Продавці стихійних ринків свідомо порушують закон і ставлять під загрозу здоров’я покупців, незважаючи на проведену значну роз`яснювальну роботу.

          Як зазначив  Іван Мосіюк працівниками поліції  протягом поточного року  за цією статтею  складено 64  адміністративні протоколи та направлено до суду.  

Шановні жителі міста! 

             В місті офіційно зареєстровані і працюють 2 ринки:

СТ Долинське РСТ працює у вихідні дні та  КП «Далвіс» - у будні і вихідні дні, які мають достатню кількість  торгових місць для бажаючих реалізувати свою продукцію, куди запрошуємо тих громадян, які реалізовують свою продукцію у недозволених місцях.

            Не купуйте продукти харчування в місцях стихійної торгівлі!

            Застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням таких продуктів. Купуйте якісні продукти харчування на ринках та в продовольчих магазинах, які пройшли лабораторні дослідження.

            Виконавчий комітет міської ради звертає увагу покупців продовольчої продукції у невстановлених місцях на недопустимість перешкоджання працівникам органів місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби та поліції у виконанні своїх посадових обов`язків щодо припинення торгівлі у невстановлених місцях.

           А тому рейди з виявлення та припинення несанкціонованої торгівлі у невстановлених місцях,  триватимуть і надалі, допоки продавці не стануть усвідомлювати того, що порушують закон.

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання