вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Підсумки роботи відділу з питань державної реєстрації Долинської міської ради за дев’ять місяців 2017 року

           Відділ з питань державної реєстрації Долинської міської ради постійно вдосконалює  систему  якісного обслуговування заявників. Важливим моментом в діяльності відділу є своєчасне, швидке і якісне отримання адміністративних послуг.

           Так до відділу за перший, другий та третій квартал поточного року із заявами про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно звернулось 2417 громадян 13 заяв розглянуті в скорочені строки,  відповідно до даних з Державного реєстру прав до місцевого бюджету стягнуто адміністративного збору за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в сумі 218320,00  гривень, звільнено від сплати адміністративного збору відповідно до ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» 365 заявників.

          Просто і доступно отримати якісні адміністративні послуги з приводу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Ви можете звернувшись до відділу за адресою м. Долинська вул. Нова, 80-А (приміщення ЖЕКУ вхід від буд. № 78).

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання