вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обговорено питання використання коштів

       

         06 листопада 2017 року в міській раді відбулася робоча нарада із завідувачами комунальними дошкільними навчальними закладами, яку провела міський голова Віра Тернавська.

         В ході наради заслухано звіти цих керівників про стан використання бюджетних коштів та благодійних батьківських внесків на придбання матеріалів, обладнання та інвентарю. Віра Василівна звернула увагу на необхідність ефективного та раціонального використання таких коштів.

         Особлива увага була акцентована на благодійні батьківські внески для потреб дитячих садків міста. Враховуючи те, що вони передбачені чинним законодавством, а саме Постановою КМУ від 04.08.2008р. № 1222 «Про затвердження порядку отримання благодійних (добровольчих) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами та закладами освіти» в цьому питанні не повинно бути тиску на батьків. Такі внески повинні бути добровільними, з чітким обліком, відкритістю і прозорістю використання за рішенням батьківського комітету та звітністю перед батьками.

         Міською радою, як засновником комунальних дошкільних навчальних закладів, забезпечено стандартний набір та потребу згідно визначених норм матеріалів, обладнання та інвентарю для їх функціонування.

         У разі додаткової потреби, за рішенням батьків, питання повинно вирішуватися виключно добровільно за їх згодою.

Зазначаємо, що фінансування дошкільних навчальних закладів, згідно Бюджетного кодексу, відбувається з державного бюджету за рахунок коштів освітньої субвенції.  Враховуючи не в повному обсязі виділення таких коштів, міською радою для функціонування дитячих садків з міського бюджету у 2017 році додатково профінансовано 4,6 млн. грн.    

         На нараді також оговорені інші питання  роботи комунальних дошкільних навчальних закладів міста.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання