вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Долинська міська рада оголошує конкурс на право оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Долинська

     Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», рішення Долинської міської ради від 12 липня  2016 року №222  «Про  оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Долинська»; в зв'язку із надходженням двох заяв на один об'єкт оренди; Долинська міська рада  оголошує конкурс на право оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Долинська. Конкурс полягає у визначенні орендаря, який запропонував найкращі умови подальшої експлуатації  об'єкта та найбільшу орендну плату.

Об’єкт оренди:

     1. Назва об’єкту оренди: частина цілого вбудованого  нежитлового приміщення, загальною площею - 17,6 м.кв.(частина літери «А» по технічному паспорту).

     2. Місцезнаходження: вул.Чумацький Шлях, 20, м.Долинська, Долинського району  Кіровоградської  області, 28500.

     3. Власник приміщення: територіальна громада м.Долинська в особі Долинської міської ради Долинського району Кіровоградської області.

     4.  Цільове використання об’єкта оренди: надання побутових послуг населенню, здійснення підприємницької та інших видів діяльності.

     5. Розмір  орендної  плати за  місяць: розмір орендної плати розраховується в залежності вид виду діяльності, згідно рішення міської ради від 12 липня  2016 року №222  «Про  оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Долинська».

     Крок збільшення орендної  плати – 5% початкового розміру.

     6. Строк оренди: 2 роки  11 місяців.

     Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії  по передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Долинська  документи з переліком яких можна ознайомитися на офіційному сайті Долинської міської ради в мережі інтернет : dolmiskrada@ukr.net, або за телефоном 52881.

      Умовами конкурсу є: стартовий розмір орендної плати без ПДВ; ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням; дотримання вимог експлуатації об’єкта; здійснення певних видів ремонтних або ремонтно-реставраційних робіт.

       Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії по передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Долинська  документи з переліком яких можна ознайомитися на офіційному сайті Долинської міської ради в мережі Інтернет: dolmiskrada.org.ua.

     Пропозиції надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних печаткою (завірені підписом) учасника конкурсу. Кінцевий термін подання заяв на участь у конкурсі складає два дні до дня проведення конкурсу. Конкурс   відбудеться  через 30 календарних днів з дати публікації цього оголошення в газеті «Провінція», а саме: 13.12.2017 року о 10.00 год. в адміністративному  будинку  Долинської міської ради (зал засідань). Документи  приймаються щодня з 8.00 год. до 17.00 год. до 10.12.2017 року в приймальні адміністративного приміщення Долинської міської ради  по  вул.Соборності України, 50.Довідки за телефоном: (05234) 53161, (05234) 52881.

Долинська  міська  рада

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання