вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

З приводу публікації «Чи дійсно світять?»

         В газеті «Долинські новини» від 11.11.2017 р. № 43 надруковано матеріал від редакції газети про встановлення в місті систем вуличного освітлення на сонячних батареях «які вже близько тижня » не освітлюють вулиці.   

         Комунальне підприємство «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді, як замовник робіт по придбанню та монтажу вищезазначеного обладнання повідомляє мешканців міста по суті даного питання наступне.

         Монтаж систем вуличного освітлення на сонячних батареях в місті та с. Степове згідно договорів підряду виконано ТОВ «ІК»Термо Технології» м. Запоріжжя та ТОВ «Діодіка» м.Київ.

         Усі системи змонтовані на 2 світильника, і це викликало деякі проблеми із режимом освітлення. Запоріжці застосували нові контролери, що зібрані по схемі з реагуванням на датчики руху та у відповідності із добовим рівнем освітлення. На системах київського виготовлення застосовані надекономні контролери. Це нова апаратура, що почала використовуватися в Україні нещодавно.

        Наразі ці проблеми із новим типом освітлення мають своє вирішення і робота триває. На обох підприємствах-підрядниках ведеться перепрограмування та наладка контролерів, як це передбачено договорами купівлі-продажу та гарантійними зобов’язаннями зазначеними у Паспорті товару та Гарантійному полісі, які є невід’ємними частинами договорів.

        Підрядники запевнили що протягом цього тижня наладка систем має бути виконана та проведено запуск їх в роботу.

        Просимо мешканців з порозумінням віднестись до тимчасових  незручностей в зовнішньому освітленні вулиць.

 

 

Начальник КП «Міськкомунгосп» Андрій КУШКО

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання