вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обговорено положення Закону України «Про освіту»

         16 листопада в міській раді за участю завідувачів комунальними дошкільними навчальними закладами, представника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, міського голови Віри Тернавської обговорено положення Закону України «Про освіту», який набрав чинності 28.09.2017 р., в частині дошкільної освіти. Розглянуті питання щодо приведення установчих документів закладів дошкільної освіти у відповідність із цим Законом аби забезпечити стабільне функціонування їх у перехідний період. Як зазначили учасники зустрічі, окремі положення цього Закону потребують врегулювання з іншими Законами, зокрема внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо надання повноважень міському голові у призначенні керівників дошкільних навчальних закладів, потребує прийняття нового Закону України «Про дошкільну освіту» та  інших підзаконних нормативних документів, розроблення типового Статуту цих закладів та інше.

         До врегулювання зазначених питань комунальні дошкільні навчальні заклади повинні працювати по діючих установчих документах, підсумували присутні.

         На зустрічі обговорені і інші питання роботи цих закладів: стан відвідування дітей, забезпечення матеріалами та інвентарем, проведення новорічних та різдвяних свят, підготовка пропозицій та розрахунків щодо фінансування на 2018 рік.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання