вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Чергова ХVІІІ сесія міської ради

          17 листопада 2017 року відбулася чергова ХVІІІ сесія Долинської міської ради.

         Перед початком розгляду питань черги денної міський голова Віра Тернавська на виконання рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 15 листопада 2017 року № 189 вручила ордер на заселення домоволодіння по вул. Мирна, 47, Яворському Миколі Миколайовичу, дитині позбавленій батьківського піклування, який нині служить в Національній Гвардії України, та двічі перебував в зоні АТО.

         Згідно затвердженого прядку денного депутати розглянули питання про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста та по виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року, про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста для відкриття в західній частині міста міського відділення поштового зв’язку по вул. Чумацький Шлях, 20, про звернення до державних органів виконавчої та законодавчої влади щодо збільшення фінансування ДП «Дирекція КГЗКОР» у 2018 році, яке знаходиться в надзвичайно складному становищі через обмежене фінансування.

         Розглянуто і ряд земельних питань щодо оренди та передачі у власність земельних ділянок.

        Після  обговорення даних питань, врахування всіх зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення, з якими можна буде детально ознайомитися на нашому сайті в розділі: Документи, рішення міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання