вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Утворено оперативний штаб на зимовий період

        Рішенням виконкому міської ради від 15 листопада 2017 року з метою попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими умовами зимового періоду 2017-2018 року в м. Долинська утворено оперативний штаб та затверджено його персональний склад на чолі з першим заступником міського голови Сергієм Цукановим. Затверджено також перелік підприємств та організацій усіх форм власності, які будуть задіяні в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами, види робіт, закріплені об’єкти і території.

         Зазначеним рішенням доручено комунальному підприємству «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді, як базовому комунальному підприємству міста, оперативне реагувати та заключати, на основі заключних договорів, до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій сили та технічні засоби підприємств, установ та організацій міста з метою забезпечення очищення вулиць та доріг від снігових заметів, ожеледиці та посипку протиожеледними матеріалами .

         Рекомендовано керівникам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям забезпечити стале функціонування об’єктів життєзабезпечення населення міста, утримувати територію в належному і безпечному для громадян стані.

         Оперативному штабу доручено забезпечити координацію дії технічних засобів і відповідних служб при вирішенні надзвичайних ситуацій природного або технічного характеру, пов’язаних з несприятливими умовами в зимовий період та щоденні інформування міського голови про вжиття заходів.

Огляд преси










Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання