вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Звернення міського голови з нагоди Дня Гідності та Свободи

     21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлений як пам’ятна дата про початок двох революцій, що продемонстрували світові політичну волю українського народу. В 2004 році ми були змушені захищати свій вибір, а з листопада 2013 - європейський шлях розвитку нашої країни.

     «Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України.

     21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам'ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

     Попри перемогу Революції Гідності боротьба за незалежну, самостійну, соборну Україну триває і нині. Ми пишаємося героїзмом та самопожертвою Героїв  Майдану і  воїнів АТО.

     Сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної  та заможної держави.

     З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи з повагою і шаною звертаюся до учасників боротьби за захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, всіх, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

     Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

                   З повагою,

                   міський голова         В.ТЕРНАВСЬКА

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання