вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Пам’ятаймо тих, хто відстоював людську гідність і свободу

        21 листопада 2017 року в місті Долинська біля пам’ятного знаку «Захисникам незалежності і суверенітету України», за участю районної та міської влади, громадськості, відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи.

         Цей день об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року і започаткований з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутнього поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI  століття, а також віддання належної шани, патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

         З промовою до присутніх звернулася міський голова Віра Тернавська, зазначивши, що цей день об’єднав весь український народ навколо високої мети – захист демократичних цінностей, гідності, прав і свобод громадян, відстоювання незалежності і розвитку нашої держави в європейському співтоваристві. Попри перемогу Революції Гідності, боротьба за незалежну, самостійну Україну триває і сьогодні завдяки героїзму і самопожертві воїнів-учасників АТО. Побажала всім мирного неба і перемоги у боротьбі за щасливе майбутнє України.

         Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку та могил воїнів-учасників АТО на міському кладовищі вшанувавши їх пам'ять хвилиною мовчання.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання