вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Звернення депутатів Долинської міської ради VII скликання

     17листопада в приміщенні актового залу Долинської міської ради під головуванням міського голови  Віри Тернавської відбулась вісімнадцята сесія Долинської міської ради сьомого скликання,  одним з ключових питань в порядку денному якої, серед інших, було питання:  «Про звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Голів фракцій політичних партій у Верховній Раді України, Комітету Верховної Ради з питань бюджету про збільшення фінансування ДП «Дирекція КГЗКОР» у  2018 році.

    В ході розгляду даного питання ситуацію, яка склалась на підприємстві, охарактеризував у своєму виступі перед депутатами заступник директора виконавчого з виробництва   ДП «Дирекція КГЗКОР»  Коваленко Віктор Михайлович.

    Депутати одностайно  підтримали рішення про направлення  звернення до вищих посадових осіб держави, від яких залежить і доля трудового колективу підприємства ДП «Дирекція КГЗКОР», і життєдіяльність нашого міста. 

                                                                 

 

Додаток 1

до рішення Долинської міської ради

17 листопада 2017 року № 565

 

Голові Верховної Ради України

 

Прем'єр-мініструУкраїни

 

Першому віце-прем'єр-міністру України - 

Міністру

економічного розвитку і торгівлі України

 

Головам фракцій політичних партій 

у Верховній Раді України

 

Комітету Верховної Ради з питань 

бюджету

                                                                                                                                                                       

 

  ЗВЕРНЕННЯ

 

            Ми, депутати Долинської міської ради Кіровоградської області, стурбовані ситуацією, пов’язаною з недофінансуванням ДП «Дирекція КГЗКОР».

Проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» на виконання бюджетної програми за КПКВК 1201480 «Забезпечення життєдіяльності Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд» передбачені видатки обсягом 23 850,00 тис. грн.

           Мінекономрозвитку, як головний розпорядник, під час підготовки бюджетного запиту до проекту Державного бюджету України на 2018 рік надало до Міністерства фінансів України пропозиції щодо фінансування зазначеної бюджетної програми, де було враховано потребу у бюджетних асигнуваннях в сумі 106,48 млн. грн., із яких 73,076 млн. грн. – необхідно на забезпечення першочергових видатків на оплату праці та оплату енергоносіїв.

          Проте, в першому читанні Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» видатки, передбачені на фінансування підприємства, залишено без змін.

          Ми, депутати Долинської міської ради Кіровоградської області, не розуміємо дій Уряду стосовно не врегулювання даного питання між двома міністерствами.

          Через складну ситуацію на підприємстві трудовий колектив доведений до відчаю в пошуках засобів для подальшого існування та соціального  забезпечення своїх родин.

          Впродовж 3-х років трудовий колектив підприємства, який станом на 01.11.2017  налічує  507 осіб, працює неповний робочий тиждень (три дні). За останні  три роки з комбінату розрахувалось 156 висококваліфікованих спеціалістів. Середньомісячна заробітна плата станом на 01.11.2017 становить  3270  грн.  Все це вплине на страховий стаж працівників та розмір пенсії.

        Заборгованість за спожиту електроенергію станом на 01.11.2017 становить 9 696,2 тис. грн.  Щомісяця ПАТ  «Кіровоградобленерго» надсилає на підприємство повідомлення про припинення електропостачання. ДП «Дирекція КГЗКОР» є містоутворюючим підприємством, яке забезпечує місто водопостачанням та водовідведенням. Відключення комбінату від електропостачання в свою чергу призведе до припинення водопостачання мікрорайонів міста (багатоповерхових житлових будинків, КДНЗ, шкіл, лікарень).

          З огляду на вищевикладене, депутатський корпус Долинської міської ради, просить Вас підтримати пропозицію Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, передбачивши видатки у сумі 106,48 млн. грн. в державному бюджеті на 2018 рік на виконання бюджетної програми КПКВК 1201480 «Забезпечення життєдіяльності Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд».

 

Підтримано XVIII сесією

Долинської міської ради VII скликання

17 листопада 2017 року

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання