вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Кому заважав прапор?

         Надзвичайна подія в кінці листопада сталася в нашому місті.

         В ніч з 26 на 27 листопада не на околиці, а в центрі міста, у добре освітленій його частині, поруч з цілодобово працюючим магазином, біля пам’ятного знаку «Захисникам незалежності і суверенітету України»,  на беззаперечно святому для долинчан місці, із флагштоку викрали Державний прапор України. Це - знак зневаги до пам’яті тих воїнів, хто віддав своє життя, це зневага до мужності наших земляків, які під  Державним прапором боронили і сьогодні боронять нашу країну від ворога. Цей факт не що інше, як зухвалий виклик всім гілкам місцевої влади, правоохоронним органам та громаді міста! 

         Комусь заважає і альтанка в міському парку «Дружба», в якій залюбки відпочивають діти та дорослі, бо якийсь покидьок нещодавно  пошкодив покрівельний профіль її. Адекватна людина цього не зробить!

       До переліку крадіжок, хуліганських дій і безчинств можна додати і десятки побитих сміттєвих відер по вулиці Соборності України та постійно перевернутих урн, зрізаних сосен і порубаних у парку дерев, вирваних з корінням свіжовисаджених сосен і там же покинутих, викрадені вазони із опор вуличного освітлення, викрадені каналізаційні люки і решітки, постійний нічний "молодіжний шабаш" біля магазину «АТБ».

        Хто ж зупинить це свавілля і беззаконня, - запитує громада?

       Правоохоронні органи є, громадське формування в місті на допомогу  їм створено, а які ж результати по цих фактах і зверненнях комунального підприємства та міської ради? Та практично ніяких!

       Бо до цих пір жодного крадія чи хулігана не встановлено!

       Незважаючи на всі ці негативні прояви окремих покидьків, міська влада робила і буде робити надалі  все для створення належних умов життєдіяльності людей, бо громада це підтримує. Але не всіх це влаштовує, а окремих - дратує і ,напевне,  тому вони шкодять?

      То ж, наше спільне завдання - виявити та донести громаді, хто вони ці крадії та хулігани, щоб притягнути їх до відповідальності та відшкодування нанесених збитків.

       Сподіваємося і на оперативне реагування правоохоронців та на позитивні результати їх роботи.  

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання