вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Повірка вимірювальних приладів — обов’язок підприємця

         Згідно плану роботи відділу  та з  метою наведення належного порядку у сфері торгівлі, забезпечення єдності вимірювань, спрямування зусиль на захист громадян від наслідків недостовірних результатів зважувань,    в місті    29 та  30 листопада 2017 року проводились метрологічні роботи  по повірці ваговимірювального обладнання.

         За даний період роботи спеціалістами центру проведено  повірку та  здійснено   клеймування   59 вагів  з яких –  42 електронні   та 17 механічних. Крім цього,  повірено та клеймовано  25  гир.

         Керівники торгових організацій і підприємств несуть відповідальність за стан ваговимірювального обладнання. Вони зобов’язані постійно слідкувати за дотриманням правил його експлуатації, термінами повірки та клеймування в органах нагляду, проводити інструктажі з працівниками про користування мірами та вагами, організовувати повірку ваг, гир, мір довжини і об’єму, вилучати з експлуатації несправне та непридатне ваговимірювальне обладнання.

         Проведення   в місті періодичної  повірки дає можливість  виявити несправності   у засобах  вимірювальної техніки,  що використовуються при зважуваннях, та  усунути їх.

         Виконавчий комітет Долинської  міської ради  й надалі буде запрошувати спеціалістів державного підприємства «Кіровоградстандартметрологія» для проведення  державного контролю за станом засобів вимірювальної техніки в торговельній мережі міста.

        

     

                                                                                                 Провідний спеціаліст з питань         

                                                                                                 організації торгівлі, побуту та 

                                                                                                  захисту прав  споживачів

                                                                                                  В.Ніколаєв  

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання