вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Інваліди – повноцінні члени нашої громади

          3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день інвалідів, покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами і на які суспільство зобов’язане постійно звертати увагу та вирішувати їх.

         Поряд з питаннями соціального захисту цієї категорії громадян, які здійснюються на державному рівні, важливим чинником є створення належних умов за місцем проживання аби вони відчували себе повноцінними членами громади. Можливо не все вдалося вирішити, але виконкомом міської ради вживаються відповідні заходи щодо безбар’єрного та безперешкодного доступу їх до об’єктів інфраструктури міста і за місцем проживання, надаються певні види допомоги та залучаються до цих питань депутати міської ради, члени виконкому, суб’єкти підприємницької діяльності.

         Напередодні, працівниками міської ради, відвідано громадян міста цієї категорії та передано продуктові набори, надані підприємцями Богданом Барчиком, Олександром Скрижевським, Віктором Перанським, Олександром Самарським.

         Долинській територіальній організації УТОГ Олександром Самарським надана благодійна фінансова допомога.

         Завдяки спільним зусиллям влади і соціально-відповідального бізнесу, повсякденній увазі і небайдужості кожного з нас, є можливість таким людям не впадати в розпач, а в силу власних можливостей займатися своїми справами і жити повноцінним життям.    

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання