вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Зі святом, шановні волонтери!

         5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера – людей, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим.

         Саме під час Революції Гідності й російської агресії на сході зародилась та набула нових форм волонтерська діяльність в Україні. Завдяки Вам, шановні волонтери, захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку, там на сході воює не тільки зброя, а і український дух, який неможливо здолати!

         В цей день щиро вітаю та висловлюю слова подяки людям, для яких волонтерство стало і є частиною життя: Демченко Н.Л, Собка М.О., Самарського О.Л, Ліщишину В.В., Кривонос О.М., Бошог О.М., Вернигору Г.М., Дерев’янко Н.В., Шевченко Н.Ю., Якуніну В.А., Коломоєць Н.В., Іванова Ю.Г., Калачова А.А., Степанкевича А., Байрамова М.О., Риженка М.Я., Зотікова В.В., Мирошніченка В.В. та інших.

        Справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, прагнення до свободи та демократії, чуйність та небайдужість – це ті риси, які забезпечили вам довіру й шану наших співвітчизників.

         Нехай Ваша доброта повертається до Вас сторицею, всім міцного здоров’я, благополуччя, миру й добра.

 

     З повагою,

     міський голова       Віра Тернавська

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання