вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

За хуліганство в міській раді – штраф!

     В адміністративному приміщенні Долинської міської ради нещодавно сталася прикра подія. Перебуваючи там, громадянин К., житель м. Долинська висловлювався нецензурною лайкою, принижував честь і гідність Долинського міського голови, що стало підставою звернення до правоохоронних органів.

     Постановою Долинського районного суду Кіровоградської області від 16 листопада 2017 року громадян К. був визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст..173 КУпАП (дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок та спокій громадян).

     За вищезазначене правопорушення громадянин К. підданий адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 119 грн. З нього також стягнуто в дохід держави 320 грн. судового збору.

     Долинська міська рада звертається до жителів міста, дотримуватися елементарних норм поведінки та етики спілкування перебуваючи в громадських місцях, в т.ч. і в органах та установах місцевої влади, не допускати подібних правопорушень.

 

Долинська міська рада

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання