вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Сподіваємося що нарешті компроміс буде досягнуто

         06 грудня 2017 року в Долинській райдержадміністрації під головуванням заступника голови Кіровоградської ОДА Коломійцева А.В. за участю представників райдержадміністрації, міської ради, Першотравневої сільської ради, депутата обласної ради Кальченка В.М., представників Держгеокадастру та інших обласних служб відбулася нарада по питанню забезпечення водопостачання мешканців міста Долинська та реалізації проекту «Реконструкція комплексу гідрогеологічних свердловин для геолого-економічної оцінки запасів підземних вод Лозуватської дільниці Долинського водозабору і здійсненню заходів по застосуванню раціональних, економічно безпечних технологій видобування та недопущення порушення наднормативних витрат і погіршення якості підземних питних вод».

         Замовником виконання даних робіт є Управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації, на які з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено 7,56 млн.грн. Це вже не перша така нарада.

         Необхідність розгляду на такому рівні даного питання пов’язано з неможливістю розпочати реалізацію даного проекту через безпідставне затягування посадовими особами Першотравневої сільської ради погодження проекту, який має стратегічне значення для громади міста.

         З середини жовтня підрядна організація яка виграла тендер не може приступити до виконання робіт по бурінню свердловин, так як сільська рада не погоджує проект землеустрою на земельну ділянку під свердловинами висуваючи кожного разу все нові вимоги. Ось і цього разу звучало звинувачування, про те, що міська рада заздалегідь не погодила ці роботи. Але дані звинувачення є безпідставним, так як ще у 2012 році тодішнім головою РДА було погоджено проект на будівництво Долинського групового водопроводу, в якому передбачалося буріння 4 свердловин, по-друге в газеті «Долинські новини» за 08 липня 2017 року були оприлюднені наміри Управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації проведення реконструкції гідрогеологічних свердловин для геолого-економічної оцінки запасів підземних вод Лозуватської дільниці Долинського водозабору. І по-треттє, ще 28 серпня 2017 року до сільської ради був направлений проект землеустрою на погодження.  

         Сільський голова Першотравневої сільської ради заявила про готовність погодити даний проект при умові будівництва у 2018 році  водопроводу  до сіл Першотравневе і Мирне.

         Проте , ні проекту, ні коштів на даний проект в сільської ради немає.

         На нараді було прийнято рішення виготовити новий проект землеустрою, змінивши цільове призначення земельної ділянки, а саме – передача в оренду на час реалізації зазначеного проекту по реконструкції гідрогеологічних свердловин.

         Це вже третій !!! проект який потребує часу на його виготовлення та  погодження з усіма зацікавленими структурами. Враховуючи затягування процедури реалізації даного проекту, під загрозою – реалізація наступного проекту по будівництву Долинського групового водопроводу. В результаті такого не державницького підходу посадових осіб місцевого самоврядування Першотравневої сільської ради – заручниками є мешканці Долинської громади, які змушені будуть оплачувати непомірні тарифи за водопостачання та водовідведення. Міська рада зазначає, що свої зобов’язання по підготовці документації необхідної для початку реалізації вищезезначеного проекту зі свого боку виконала в повному обсязі та сподівається, що після цієї наради здоровий глузд переможе особисті амбіції окремих посадових осіб та справа зрушить з місця.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання