вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Міська влада працює на благо територіальної громади

         07 та 08 грудня 2017 року в актовій залі міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні за участі депутатів, членів виконкому, голів вуличних комітетів, ветеранів.

         Учасників заходів привітала міський голова Віра Тернавська. Вона зазначила, що це свято стосується не тільки представників органів місцевого самоврядування, а й кожного громадянина міста, які довірили нам представляти їх інтереси в цих органах шляхом виборів та спільно вирішувати питання життєдіяльності нашої міської громади.

         Віра Василівна коротко підсумувала результати нашої роботи за поточний рік та окреслила завдання, які стоять на 2018 рік, подякувала всім присутнім  жителям міста за самовіддану щоденну працю і внесок в розвиток територіальної громади, за небайдужість, активність у громадському житті.

         Побажала всім міцного здоров’я, благополуччя, достатку та розуміння і впевненості, що тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішувати питання створення комфортних умов і якісних стандартів життя в нашому місті.

         А очолюваний нею представницький орган міська рада та її виконавчий комітет і надалі буде працювати на благо міста, в інтересах кожної долинської родини.

         Учасники художньої самодіяльності Комунальної установи «Долинський міський клуб» при Долинській міській раді підготували святкову концертну програму.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання